Hakkımızda

38 yıllık kahve tecrübesi ne sahip İtalyan markası Aldo Gusto, 2012 yılında Türkiye pazarına KahveCekirdekleri.com ile adım atmıştır. Toptan ve perakende olarak hizmetlerine devam eden AldoGusto – KahveCekirdekleri.com, Türkiye’nin önde gelen kahve ithalatçıları arasında yer almaktadır.

İtalyan tecrübesi ve kalitesi ile bütünleşmiş Aldo Gusto markasının internet vitrini olarak hizmet vermeye devam eden KahveCekirdekleri.com, kahve çeşitlerinin ithalatı, üretimi ve kahve yan ürünleri tedariği ile Türkiye kahve sektöründe söz sahibi bir marka haline gelmiştir.

Markamız, “Kahve Kalite Estitisü” (CQI) tarafından sınıflandırılmış, belgelendirilmiş ve kalitesi onaylanmış kahve çeşitlerinin toptan ve perakende hizmetini kahve severlere sunmaktadır. Her bir kahve çeşidine göre hazırlanan profesyonel kahve kavurma reçeteleri ile her zaman aynı lezzete ulaşmak, markanın müşterilerine sunduğu en önemli hizmet kalemlerinden birisidir.

KahveCekirdekleri.com
İstanbul Ticaret Odası – Bilgiyi Ticarileştirme Merkezi & İstanbul Kalkınma Ajansı üyesidir.
 

Grup Şirketleri

ATG Food

Organik ve konvansiyonel gıda ürünleri alanında faaliyet gösteren ATG Food, Avrupa ve Ortadoğu ülkelerine ürünlerini ihraç etmektedir.

Aldomix

Hazır gıda endüstrisi ve pastacılık sektörüne yönelik ürettiği ürünler ile yurtiçi ve yurtdışı pazarda faaliyettedir.

Aldo Gusto

İtalyan tecrübesi ile paketlenmiş perakende kahve sektöründe kurumsal ve bireysel müşterilerine yönelik çözüm ve hizmet üretmektedir. 

    Sepetim